Мешканець Волині «подарував» авто закарпатським митникам через приховані цигарки

Цієї ночі, 18 травня, на митному посту «Дяково» Закарпатської митниці ДФС вдалось перешкодити вивезенню з України прихованої партії тютюнових виробів.

Як повідомляє ДФС у Закарпатськiй областi, цигарки виявлені працівниками митниці, спільно з прикордонниками, у днищі автомобіля.

Незаконно перемістити цигарки до країн ЄС намагався українець, який заїхав в зону діяльності митного поста автомобілем «Fiat Ducato». Формою проходження митного контролю громадянин обрав «зелений коридор». При усному опитуванні він заперечив наявність будь-яких товарів, в тому числі таких, що підлягають декларуванню, а також повідомив, що жодних прихованих від митного контролю товарів не переміщує.

На підставі результатів аналізу та оцінки ризиків, транспортний засіб працівники митниці вивели із загального потоку для проведення повного митного огляду. Відтак, в боксі поглибленого огляду митники виявили приховані у транспортному засобі 7500 пачок тютюнових виробів без акцизних марок України. Цигарки знаходилися у спеціально виготовленому сховищі – пустотілій порожнині подвійного днища автомобіля.

«Таким чином, громадянин України вчинив дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, тобто з використанням спеціально виготовлених сховищ. Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого частиною 1 статті 483 Митного кодексу України. Наразі складено протокол про порушення митних правил, автомобіль та цигарки вилучено до рішення суду. Вартість автомобіля «Fiat Ducato» становить 100 тис. грн. Вартість цигарок встановлюється», – йдеться у повідомленні.

 

 

 

Loading...