Новини » Політика 18 травня, 2019, 4:37
Чиновник бере гроші у нас: Чумак «втер носа» колегам відповіддю про декларації активістів
ZIK
ZIK

Депутати, чиновники, президенти, члени Кабміну повинні подавати декларації, оскільки вони мають доступ до коштів платників податків, які йдуть через державний бюджет. На цих потоках вони сидять. А от активісти жодного відношення до коштів платників податків не мають!

На цьому в ефірі інформаційно-політичного інтерактивного ток-шоу «Народ проти» на телеканалі ZIK наголосив позафракційний народний депутат України Віктор Чумак.

Народний депутат України Сергій Мураєв зазначив, що він є прихильником того, аби всі громадяни країни звітували про свої доходи. Однак він не розуміє того, чому громадські активісти, змусивши чиновників і нардепів задекларувати своє майно і статки, не захотіли зробити те саме.

«Я здаю декларацію. Але чому коли депутати хотіли заставити активістів це робити, серед них, серед міжнародних організацій і грантодавців почався вій?» – зауважив Мураєв.

Натомість позафракційний нардеп Віктор Чумак, відповідаючи пану Мураєву, наголосив, що активісти не повинні подавати декларації, оскільки вони не мають доступу до державних коштів.

«Шановні друзі, депутати, чиновники, президенти, члени Кабміну мають доступ до ваших грошей, до коштів платників податків, які йдуть через державний бюджет. На цих потоках вони сидять. А от активісти жодного відношення до коштів платників податків не мають!» – підкреслив нардеп Віктор Чумак.

Нагадаємо, 23 березня 2017-го року Верховна Рада зобов’язала членів громадських антикорупційних організацій, а також їхніх підрядників із 2018 року подавати електронні декларації, ухваливши зміни до закону про електронне декларування. Цей закон, незважаючи на гостру критику представниками громадянського суспільства та міжнародних організацій, підписав Президент України Петро Порошенко. Він потім пообіцяв «розв’язати ситуацію» шляхом подання законопроекту про зміни антикорупційного закону.

Політик Василь Гацько заявив, що е-декларації для громадських активістів – безглузда помста влади.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-24 17:08 :58