Новини » Регіони 56

Волинський волонтер видав книгу про переслідування бійців у судах

Побачила світ книга відомого волинського волонтера й адвоката Василя Нагорного «Крізь пекло війни та судів. Шлях нескорених».

Про це Нагорний написав на своїй Фейсбук-сторінці, – повідомив власкор IA ZIK.

Книгу надрукувало луцьке видавництво «Надстир’я». «Щиро дякую тим, хто долучився до її створення. Маю цілий список людей, яким хочу подякувати особисто», – зазначив волонтер.

Він підкреслив, що вирішив відмовитися від загальноприйнятої презентації, але щиро вдячний за пропозиції бібліотекам та музею.

«Невеличке знайомство з книгою відбудеться у кав’ярні-кондитерії «Старе Місто» у Миколи Кравчука, колишнього бійця 51 бригади (бригади, бійці якої і стали головними героями книги)», – зазначив він.

 «Щодо придбання книги. Хто матиме бажання купити її – пишіть у приват. (Питання розповсюдження через торгові точки я ще не вирішив, з’ясувалось – це не проста справа). Вартість книги на презентації буде вільна! Тобто її можна придбати по ціні, яку ви самі складете. Кошти будуть спрямовані на допомогу інвалідам війни, вдовам та бійцям 51 бригади, яких досі судять», – додав волонтер.

Loading...
Loading...
Loading...