live

Відставка посадовців: Іллєнка насторожила відсутність інформації про наступників

ZIK

Немає ніякої сенсації у відставці Павла Клімкіна та Олександра Турчинова, проте в цій ситуації мене дуже цікавить, кого призначать на їхні посади.

Про це в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України Андрій Іллєнко.

Ведуча програми поцікавилась думкою гостя програми щодо того, що декілька посадовців подали у відставку, на що пан Іллєнко сказав, що це було очікувано, бо на зміну старій команді скоро прийде нова.

«Новий Президент буде заповнювати свої кадрові позиції. Він почне робити це з Адміністрації Президента, а потім буде заповнювати інші структури і ті кадрові рішення, які ініціюються Президентом, але затверджуються Верховною Радою. Це стосується посад міністра оборони і закордонних справ, голови Нацбанку, СБУ і посади Генпрокурора. Тут ніякої сенсації немає, все очікувано й прогнозовано», – відповів Іллєнко.

За його словами, те, що посадовці підуть, було зрозуміло ще після другого туру, але інше питання, кого буде призначати і пропонувати на посади Зеленський.

«У цій ситуації мене це дуже цікавить, бо з кадровими рішеннями Зеленського якраз нічого не відомо. Я ніяким чином не комунікую з людьми з оточення Зеленського і взагалі не зовсім уявляю, хто ці люди. Я не маю жодного уявлення, хто це може бути, але скоро дізнаємося», – зазначив Іллєнко.

Нагадаємо, у п’ятницю, 17 травня фракція «Народного фронту» у Верховній Раді України вийшла з коаліції.

Секретар Ради національної безпеки та оборони Олександр Турчинов подав заяву про відставку.

Таке ж рішення піти у відставку сьогодні прийняв і Міністр закордонних справ України Павло Клімкін.

 Loading...
Loading...
Loading...