Новини » Політика 640 Читать эту новость на русском

Вакарчук і Зеленський: Експерти пояснили, як пов’язані ці дві фігури

ZIK

На політичну арену виходить сила Святослава Вакарчука під назвою «Голос». Гасло її: «Партія справжніх змін». Змагатимуться в основному за електорат «Свободи» і «Солідарністі», вважають експерти. Та й додають, що успіх Вакарчука залежить від правильності дій Зеленського у президентському кріслі.

Про це йдеться в програмі «Перші про головне» на телеканалі ZIK.

Сьогодні Святослав Вакарчук заявив, що йде на парламентські вибори і презентував свою політсилу. Назва її символічна – «Голос». Обіцяють у Вакарчука економіку без олігархів, рівність перед законом та європейський вектор розвитку.

«Нова політика має поставити на перше місце людину: її гідність, добробут, свободу, безпеку», – наголосив Святослав Вакарчук.

Окрім музиканта, на сцені, на Старокиївській горі, де і презентували патрію, виступили і інші члени партії, зокрема, антикорупційник Ярослав Юрчишин, волонтер Соломія Бобровська.

«Важливими в політиці є довіра і віра у зміни», – зазначила волонтер Соломія Бобровська.

Поряд із Вакарчуком і український кіборг «Богема» – він же Андрій Шараскін.

«Ми чітко знаємо, де наші вороги, і як хочемо жити у своїй країні», – заявив Андрій Шараскін.

Скільки відсотків пітримки здобуде новоутворений «Голос» – фахівці поки прогнозувати не беруться. Але запевняють: за прихильність одного й того ж електорату разом із Вакарчуком змагатимуться «Солідарність» Порошенка та «Свобода».

«Електоральний простір Святослава Вакарчука, фактично, той самий, за який бореться Петро Порошенко», – звернув увагу президент Центру досліджень політичних цінностей Олесь Доній.

Успіх Вакарчука на виборах, вважають політтехнологи, залежатиме й від кроків президента Зеленського.

«У Вакарчука буде певна симпатія у Львові, бо в нього батько є поважною людиною звідти. Але буде і певний скепсис. Особливо, якщо Зеленському не вдасться... якщо він покаже, що бути просто хорошою людиною – замало. Потрібні компетенції», – наголосила політтехнолог Катерина Одарченко.

Сам Вакарчук після презентації «Голос» спілкуватися із журналістами відмовився. Пролити світло на склад команди пообіцяв уже найближчими тижнями.

Нагадаємо, народний депутат України (фракція БПП) Юрій Соловей розповів, як поява в політиці Вакарчука вплине на рейтинг Зеленського.

Марина Барба, «Перші про головне»

 

Читайте більше новин на тему: Володимир Зеленський

Loading...
Loading...
Loading...