Українці створили номери для двох учасників другого півфіналу Євробачення-2019

Азербайджанський співак Чингіз Мустафаєв з піснею Truth на Євробаченні-2019. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

У четвер, 16 травня, в Тель-Авіві проходить другий півфінал міжнародного пісенного конкурсу Євробачення-2019. Номери для двох учасників створили українські команди.

Про це передає Новое время.

Зокрема, номери для представників Мальти та Азербайджану допомагали ставити український хореограф Костянтин Томільченко і компанія Front Pictures. Обидва виступи були високо оцінені та дали виконавцям шанс представити свою країну в фіналі Євробачення 18 травня.

Представниця Мальти Мікела виступила у другому півфіналі Євробачення-2019 під номером 11. Для її номера на пісню Chameleon Front Pictures створили сценічну графіку, насичену яскравими кольорами. Номер був створений разом з відомим хореографом Амброю Суччі Фул, яка була автором номера Euforia переможниці Євробачення-2012 Лорін.

Закрив другий півфінал номер азербайджанського співака Чингіза Мустафаєва на пісню Truth. Для нього українці створили високотехнологічне шоу з роботами і лазерами. Сценічна графіка і постановка була створена разом з Red Rabbit entertainment Костянтина Томільченка.

Офіційний старт Євробачення-2019 відбувся в неділю, 12 травня. Під час офіційного відкриття конкурсу його запрошені зірки і учасники з’явилися на урочистій помаранчевої доріжці. У числі зірок був український артист Андрій Данилко, більш відомий як Вєрка Сердючка, який виступить в гранд-фіналі конкурсу в суботу, 18 травня.

Читайте більше новин на тему: Євробачення-2019Loading...