У відносинах Авакова і Зеленського з’явилась перша тріщина, – Березовець

Вихід «Народного фронту» з коаліції, що унеможливлює зараз розпуск парламенту, – це «перша тріщина» у відносинах міністра внутрішніх справ Арсена Авакова і новобраного президента України Володимира Зеленським.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав політолог Тарас Березовець.

«Гарний урок realpolitik від «Народного фронту». Зрозуміло, що Ігор Коломойський тисне Зеленського на дострокові вибори, розуміючи, що в умовах поспіху і плутанини більше шансів вмовити новообраного взяти в список якомога більше приватівських кадрів. Тільки ставити людей буде Коломойський, а відповідати Зеленський. Ось і вся арифметика», – зазначив він.

Політолог додав, що це «перша тріщина у відносинах Авакова із Зеленським».

«Йому дали жорсткий і важливий урок, головне, щоб він пішов на користь. Крім усього іншого, Яценюк і «Народний фронт» дають новому гаранту шанс уникнути прийняття антиконституційного рішення. Бо ніякого законного способу розпустити Раду в нього тепер не залишається. Ясно, що Портнов готує рішення через Окружний суд, але вся проблема в тому, що політична відповідальність все одно буде на Зеленському. А так у нього залишається шанс за півроку прийняти справи від Петра Порошенка і ввійти в курс того, що відбувається. Плюс гіпотетична можливість змінити правила гри на виборах, опустити прохідну планку і прийняти відкриті списки плюс обмежити депутатську недоторканність», – написав Березовець.

На його думку, наразі більше шансів на те, що вибори до Верховної Ради пройдуть за планом – 27 жовтня.

Як повідомлялося, спікер парламенту Андрій Парубій сьогодні оголосив про припинення діяльності коаліції у Верховній Раді України. Таку заяву спікер зробив після виступу з трибуни голови фракції Максима Бурбака, який заявив про вихід фракції «Народного фронту» із коаліції.

Читайте більше новин на тему: Володимир Зеленський

Loading...