live
Новини » Регіони

У Рівненській області прокуратура повідомила про підозру членам банди наркоторговців

Прокуратурою Рівненської області області повідомлено про підозру 4 учасникам організованої злочинної групи у вчиненні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 15, ч. 2 ст. 201, ч.ч. 3, 4 ст. 321 КК України за фактами незаконного виготовлення, придбання, зберігання з метою збуту та збуту сильнодіючих лікарських засобів без спеціального на те дозволу.

Про це власкору IA ZIK повідомили у прес-службі прокуратури Рівненщини.

Під час досудового розслідування слідчим слідчого відділу управління Служби безпеки України в Рівненській області встановлено, що цю діяльність організував житель Рівненщини, який в період з червня 2018 року по лютий 2019 року у домоволодінні одного із зловмисників за допомогою обладнання підпільної лабораторії незаконно виготовляв сильнодіючий лікарський засіб «метандієнон». Після його фасування та пакування розподіляв між членами створеної ним злочинної групи, які підшуковували потенційних покупців та збували цей лікарський засіб. Крім того, поставляли сировину (порошкоподібну речовину) для його подальшого виготовлення.

Судом організатору злочинної групи обраний запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, 2 підозрюваним – домашній арешт, а одному – особисте зобов’язання.

У кримінальному провадженні проводяться слідчі дії.Loading...
Loading...
Loading...