Новини » Суспільство 17 травня, 2019, 13:23
У Міносвіти шукають освітнього омбудсмена і міркують над підвищенням зарплат педагогам
Міністерство освіти і науки України. Фото: Ратинський В'ячеслав/УНІАН
Міністерство освіти і науки України. Фото: Ратинський В'ячеслав/УНІАН

У Міністерстві освіти і науки України оголосили конкурс на посаду освітнього омбудсмена.

Про це під час години запитань до уряду під час засідання ВРУ, яке транслює телеканал ZIK, повідомила міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.

Міністр, відповідаючи на запитання парламентарів, повідомила, що освітнього омбудсмена буде обрано за допомогою конкурсу. З її слів, Міністерство освіти та науки України вже оголосило такий конкурс.

«Щоб не призначати монопольно якусь людину, а щоб ми обрали найкращого, тому що, справді, позиція освітнього омбудсмена для нас є дуже важлива», –пояснила Лілія Гриневич.

Міністр освіти та науки у відповідь на запитання депутатів щодо зростання зарплатні педагогів повідомила, що у відомстві зараз працюють над новим рішенням, як можна підвищити заробітну плату педагогічним працівникам. Щоправда, додала вона, таке рішення ще «не дозріло» для того, щоб виносити його на розгляд парламенту.

Нагадаємо, відповідно до урядової постанови, в Україні має з’явитися інститут освітнього омбудсмена, що захищатиме права здобувачів освіти, педагогічних, науково-педагогічних та наукових працівників.

Як повідомляли, Міносвіти визначило десять пріоритетів на 2019 рік, одним із яких є початок роботи освітнього омбудсмена.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-24 03:49 :02