У БПП зізналися, що «Народний фронт» не узгоджував своє рішення про вихід із коаліції

ZIK

Новому президенту зараз потрібно формувати кадровий резерв. А це непросто зробити. І лише потім йому можна рухатися в напрямі виборів.

Таку думку в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Коментарі» на телеканалі ZIK висловив народний депутат України з БПП Леонід Козаченко.

Відповідаючи на питання ведучого, чи рішення «Народного фронту» про вихід з коаліції узгоджувалося з Блоком Петра Порошенка, нардеп Козаченко зазначив, що на засіданні фракції це питання не обговорювалося, а «Народний фронт», як йому відомо, остаточне рішення ухвалив учора.

«Тепер навколо цього питання немає спекуляцій, усім зрозуміло, що немає коаліції. А згідно з Конституцією, нам треба ухвалювати відповідні рішення, щоби створити нову коаліцію. Але навіть якщо вона не буде створена, цей парламент буде існувати до виборів, які мають відбутися восени. Є така думка, що можливий розпуск парламенту. Тож, можливо, будуть цим займатися», – припустив Леонід Козаченко.

Але новому президенту, продовжив народний депутат, зараз потрібно займатися іншим питання – формувати президентські кадри.

«А це непросто зробити. Вже після того треба рухатися в напрямі виборів, зокрема в той час, який передбачений Конституцією», – зауважив обранець.

Козаченко також висловив переконання, що рішення Народного фронту про вихід із коаліції не пов’язане з голосуванням за дату інавгурації.

«Адже більшість у парламенті продемонструвала свою точку зору щодо цього питання і було прийнято оптимальне рішення», – підкреслив нардеп.

Нагадаємо, у п’ятницю, 17 травня фракція «Народного фронту» у Верховній Раді України вийшла з коаліції.

Секретар Ради національної безпеки та оборони Олександр Турчинов подав заяву про відставку.

Таке ж рішення піти у відставку сьогодні прийняв і Міністр закордонних справ України Павло Клімкін.

Читайте більше новин на тему: коаліція

Loading...