Новини » Політика 17 травня, 2019, 18:49
У «Батьківщині» висловились про свої амбіції щодо нової коаліції
ZIK
ZIK

Є три варіанти того, що може бути після розпаду коаліції: будуть чергові вибори, будуть позачергові вибори, або Верховна Рада зможе знайти таку технічну коаліцію, яка сформує технічний уряд, який і буде керувати країною ці 5 місяців, які залишилися до виборів.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України (фракція «Батьківщини») Олексій Рябчин.

Відповідаючи на питання щодо того, чи  готова фракція до формування нової коаліції у Раді, нардеп Рябчин зазначив, що «Батьківщина» готова до перемовин щодо нової коаліції.

«А те, що сьогодні відбулося, то де-факто вже 2 роки у нас не коаліція, а більшість. Не було коаліції навіть де-факто. Була більшість, інколи ситуативна. Вона голосувала за певні законопроекти. Сьогодні де-юре відбулася фіксація того, що було де-факто. Коаліція припинила своє існування», – зауважив народний обранець.

На думку Олексія Рябчина, розпад коаліції не завадить новообраному Президенту розпустити Раду й оголосити перевибори.

«Це тепер зробити складніше. Однак все може бути. Тут є три варіанти того, що може бути. Зокрема будуть чергові вибори, будуть позачергові вибори, або Верховна Рада зможе знайти таку технічну коаліцію, яка сформує технічний уряд.

Він і буде керувати країною ці 5 місяців, які залишилися до виборів. Тоді ця коаліція виконає ті завдання, які вона повинна виконати, зокрема ухвалити новий закон про вибори та багато інших питань», – розповів нардеп Рябчин.

Нагадаємо, у п’ятницю, 17 травня фракція «Народного фронту» у Верховній Раді України вийшла з коаліції.

Секретар Ради національної безпеки та оборони Олександр Турчинов подав заяву про відставку.

Таке ж рішення піти у відставку сьогодні прийняв і Міністр закордонних справ України Павло Клімкін.

Читайте більше новин на тему: коаліція

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-24 15:49 :42