Новини » Регіони 17 травня, 2019, 12:37
Тернопіль захищається від вантажівок, які ігнорують обмежувачі руху
Тернопіль захищається від вантажівок, які ігнорують обмежувачі руху
Тернопіль захищається від вантажівок, які ігнорують обмежувачі руху

Мостовий обмежувач руху на об’їзній Тернополя не витримує навали нахабних вантажівок.

Як повідомили IA ZIK у прес-службі міськради, нещодавно на Гаївському перехресті встановили габаритні ворота, щоб зупинити проїзд фур аварійним шляхопроводом.

Втім, ані заборони, ані періодичні рейди поліції не зупиняють транспорт. Водії фур продовжують рух аварійним мостом і вже пошкодили висотні обмежувачі.

«У зв’язку з цим на засіданні виконавчого комітету Тернопільської міської ради вирішили повторно встановити габаритні обмежувачі руху, висотою 2, 5 м. Водіїв вантажівок-порушників фіксуватиме відділ технічного нагляду та подаватиме на них заяву в правоохоронні органи», – повідомили у міській раді.

Нагадаємо, з 1 травня у Тернополі розпочали роботи з часткового демонтажу аварійного Гаївського мосту на міжнародній трасі. Шляхопровід розташований над залізничним полотном, уламки бетону вже падають на колію.

У зв’язку з ремонтом змінили правила дорожнього руху. Зокрема, рух на аварійній ділянці шляхопроводу у напрямку вулиць Об’їзна-Протасевича дозволений лише легковикам у режимі двохстороннього руху.

Також з боку вулиці Гайової (на роздоріжжі у напрямку до села Великі Гаї) облаштоване кругове перехрестя для тимчасового кругового руху автомобілів.

Об’їзд великогабаритних транспортних засобів здійснюється неподалік ТРЦ «Подоляни» через Львівську трасу та вулицями Микулинецькою й Гайовою.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-26 03:13 :32