Новини » Політика 17 травня, 2019, 4:41
Таємні плани Вакарчука: член «Голосу» розповів, як приймалося рішення про створення політсили

Рішення про те, що партія Святослава Вакарчука «Голос» буде балотуватись до Верховної Ради України, було прийняте ще перед першим туром виборів президента, що відбувся 31 березня.

Про це Громадському заявив член політсили Ярослав Юрчишин.

«Фактично сама пропозиція долучитися до політичного руху і до політичної партії остаточно оформилась недавно. Це питання місяця-півтора. Тому до сьогоднішнього ранку, як і всі, остаточне рішення трималось в інтризі, а насправді рішення було прийняте фактично ще перед першим туром президентських виборів, єдине ми визначалися з тактикою», – розповів він.

Юрчишин також повідомив, що перевомини щодо приєднання до партії ведуться з чималою кількістю людей.

«Сьогодні ключове завдання було оголосити плани Святослава і плани тої команди, яка буде формувати політичну силу, тобто фактично основу роботи. Чи було завдання показувати людей, які вже відомі? Ні, не планувалося. Тому, що, якщо у них є бажання долучатись і співпрацювати – не важливо коли вони долучаться», – наголосив член партії «Голос».

Лідер гурту «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук 16 травня представив свою партію «Голос» та повідомив про намір йти з нею на парламентські вибори, що відбудуться восени 2019 року. Відповідаючи на питання Громадського, навіщо його він іде в парламент і в чому унікальність його партії, Вакарчук зазначив, що його мета – «змінили політичну культуру».

Раніше Вакарчук спростував інформацію про те, що він очолить партію Петра Порошенка на виборах в Раду.

28 січня лідер гурту «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук офіційно заявив, що не братиме участі у виборах президента навесні 2019 року. Після чого кандидат у президенти від партії «Об’єднання «Самопоміч» Андрій Садовий нагадав Вакарчуку, що готовий з ним об’єднатися на парламентських виборах.

У жовтні 2018 року Вакарчук заявляв, що його не цікавить посада президента. Натомість він «зацікавлений у змінах у країні».

 

Читайте більше новин на тему: Вакарчук

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-19 04:21 :08