Новини » Політика 17 травня, 2019, 14:38
Справа Труханова може привести Холодницького до відставки,– ЗМІ
Назар Холодницький. Фото: УНІАН
Назар Холодницький. Фото: УНІАН

Керівник САП Назар Холодницький відкрито затягує судовий процес щодо купівлі одеською мерією будівлі заводу «Краян».

Про це пише видання Избирком, повідомляє Апостроф.

При цьому, як відзначають журналісти, така гра в політику глави САП може коштувати йому крісла.

«За три з половиною роки антикорупційний прокурор повністю втратив довіру, як на Заході, так і всередині країни. А участь в одеській політичній інтризі, швидше за все, остаточно перетворить главу САП в токсичну фігуру, яку вже ніхто не буде рятувати», – пише автор статті.

Він зазначає, що в команді новообраного президента України Володимира Зеленського вже натякнули, що доля керівників НАБУ і САП буде залежати від результатів діяльності цих структур.

Також журналіст нагадує, що 24 квітня на засіданні парламентського Комітету з питань запобігання та протидії корупції, глава САП заявив, що буде розглядати справи Геннадія Труханова в Малиновському райсуді Одеси тоді, коли запрацює Вищий антикорупційний суд.

Це, на думку видання, може свідчити про те, що новий суд буде повністю підконтрольний Холодницькому і дозволить йому отримати потрібний вирок проти чиновників Одеської мерії.

Також журналіст відзначає, що судовий розгляд справи мера Одеси фактично закінчилося 9 квітня, а після цього засідання вже 6 разів відкладалися через неявку антикорупційних прокурорів, що заважає суду винести вирок.

Тим часом судді Малиновського райсуду вже відправили скаргу до Вищої ради правосуддя, яка, на думку автора, має всі шанси на успіх.

«Її результатом може стати відкриття дисциплінарного провадження стосовно керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького», – зазначило видання

Як повідомлялося раніше, одеський суд задовольнив клопотання Спеціалізованої антикорупційної прокуратури про зміну обсягу обвинувального акту у справі заводу «Краян».

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-24 03:46 :22