Новини » Світ 17 травня, 2019, 16:45
Путін залякує світ «лазерною зброєю з фантастичних оповідань»
Президент Росії Володимир Путін. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine
Президент Росії Володимир Путін. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Президент РФ Володимир Путін заявив про необхідність створення лазерної зброї, яка ще недавно зустрічалася у фантастичних оповіданнях і яка повинна зробити російську армію №1 у ХХI столітті.

Про це він сказав на нараді з керівництвом Міноборони Росії і керівниками підприємств оборонного комплексу, повідомляє Українська правда з посиланням на ТАСС.

«Обговоримо роботу над системами лазерної зброї з використанням вітчизняної оптики і високочутливої ​​оптоелектроніки, включаючи типи зброї, які ще недавно зустрічалися тільки у фантастичних оповіданнях», – сказав Путін.

Він додав, що має на увазі бойові лазерні комплекси тактичного рівня.

За його словами, своєчасна реалізація таких видів зброї вкрай важлива, тому що саме вони в найближчі десятиліття, «практично на все ХХI століття» визначать бойовий потенціал російської армії і флоту.

Також Путін наголосив на необхідності реалізації програми «Перспективна морська електроенергетика» і підкреслив, що усі ці напрацювання будуть використані.

Окрім того, він доручив розглянути результати військовий експлуатації новітньої техніки, включаючи лазерну зброю «Пересвєт» і гіперзвуковий комплекс «Кинджал».

Нагадаємо, що у грудні 2018 року президент РФ Володимир Путін заявив, що Росія має новітню зброю, аналогів якого немає в світі, і яке змусить задуматися тих, хто «звик до мілітаристської риторики».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-19 17:39 :44