live

«Особливий інвестор» з Ізраїлю вже прилетів, – інвестбанкір застеріг Зеленського

ZIK

Єдина можливість для зростання пенсій – це початок росту економіки, що, відповідно, призведе і до підвищення соціальних виплат. А для цього в країну мають приходити реальні інвестори.

Це зауважив інвестиційний банкір Сергій Фурса в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK.

Фахівець підкреслив, що пенсійне забезпечення не буде залежати від новообраного Президента Володимира Зеленського. До того ж, нагадав пан Фурса, Президент завжди може сказати, що нічого подібного не обіцяв.

«Зеленський за весь період президентської кампанії жодного разу не вийшов і не сказав нічого у прямому ефірі. Натомість, хто читав його програму, і що там написано? Там згадується про ринок землі, але хто за це голосував? Усі голосували за гарного хлопця», – зауважив Сергій Фурса.

Отже, пояснює інвестбанкір, єдина можливість для зростання пенсій, це початок росту економіки, що, відповідно, призведе і до підвищення соціальних виплат.

«Економіка почне зростати, якщо приходитимуть інвестиції. Наразі ж інвестиції не йдуть, оскільки в країні не працює верховенство права, і Зеленському потрібно починати саме з цього. Але один інвестор уже прилетів із Ізраїлю (йдеться про Ігоря Коломойського, - ред.), і якщо таких «спонсорів» буде багато, то інвестиційний клімат буде тільки погіршуватися», – підкреслив Фурса.

За його словами, найбільша проблема – це суди і силовики. Вплив на них певною мірою також залежить і від Президента. Адже будь-яку людину в СБУ Президент має право звільнити.

«Проблема, яка вже давно «застрягла» в Раді – це створення Служби фінансових розслідувань. Тобто потрібно прибрати всіх силовиків – податкову, СБУ, прокуратуру та поліцію – і заборонити їм «доїти» бізнес. А натомість створити окрему аналітичну службу фінансових розслідувань, яка не чіпатиме бізнесменів, а тільки контролюватиме звітність.

І це цілком у повноваженнях президента внести такий законопроект, до того ж його писав пан Данилюк, який зараз є радником Зеленського. Припускаю, що депутати проголосували б за цей закон, адже серед них – більшість бізнесменів», – зазначив Сергій Фурса.

Як повідомлялося, заслужений економіст України звинуватив Пенсійний фонд у боротьбі з пенсіонерами.Loading...
Loading...
Loading...