Новини » Політика 17 травня, 2019, 11:29
Нічого не змінюється: Гройсмана у Раді спитали про переформатування уряду
Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. Фото: kmu.gov.ua
Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. Фото: kmu.gov.ua

Сьогодні уряд України виконує свої обов’язки у повному обсязі.

На цьому під час години запитань до уряду під час засідання ВРУ, яке транслює телеканал ZIK, наголосив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, відповідаючи на запитання парламентарів щодо переформатування уряду.

Так очільник уряду відповів на запитання народного депутата Борислава Берези, який поцікавився, чи всі міністри від «Народного фронту», фракція якого заявила про вихід із коаліції, подадуть у відставку.

Володимир Гройсман заявив, що нині є унікальна можливість перезавантажити систему на новий політичний період.

«Що стосується переформатування роботи уряду. Як буде створена нова коаліція, тоді нова коаліція зможе запропонувати інші варіанти. А сьогодні уряд України виконує свої обов’язки у повному обсязі. Я вважаю, що сьогодні це логічно, особливо, за 5 місяців до чергових виборів», – заявив Володимир Гройсман.

Очільник уряду зауважив, що, якби йшла мова про те, що коаліція змінила формат за кілька років до виборів чи бодай рік-півтора, то зауваження нардепа було б доцільним.

«Ви ж розумієте, у разі подачі (заяви. – Ред.) чи не подачі міністра, він продовжує виконувати свої обов’язки, тому це – безсенсовно», – заявив Володимир Гройсман.

Очільник уряду також закликав парламентарів упродовж п'яти місяців до чергових виборів у Верховну Раду ухвалити закони, які дадуть суттєвий поштовх для розвитку української економіки.

Нагадаємо, 17 травня фракція «Народного фронту» у Верховній Раді України заявила про вихід з коаліції.

Голова ВРУ Андрій Парубій оголосив про припинення діяльності коаліції у Верховній Раді України та закликав до формування нової більшості.

Як повідомляли, народний депутат України Тарас Батенко заявляв, що із оголошення про відсутність коаліції запускається 30-денний термін, після якого Президент може розпустити парламент.

Напередодні у ЗМІ з’явилася інформація про те, що фракція «Народний фронт» готується заявити про вихід зі складу коаліції «Європейська Україна». Це дасть можливість спікеру Андрію Парубію почати відлік 30 днів, протягом яких в Раді має бути сформована нова більшість. Якщо цього не станеться, парламент може бути розпущений Президентом. Що, однак, неможливо менш, ніж за півроку до планових виборів.

Читайте більше новин на тему: коаліція

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-16 19:57 :14