live
Новини » Політика

Не зрозуміло, чому Луценки не йдуть всією родиною, жінка йде, а чоловік залишається, – Кірш

ZIK

Не зрозуміло, чому Луценки не йдуть у відставку всією родиною, жінка йде, а чоловік залишається.

Про це в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив народний депутат Олександр Кірш.

На запитання ведучого про те, чи можна вважати безвідповідальною відставку голови РНБО і Міністра закордонних справ, якщо раптом будуть дочасні вибори, ситуація в країні може дестабілізуватися і Путін нападе. Пан Кірш сказав, що це не безвідповідально, бо новий Президент швидко призначить когось на їхнє місце. Навпаки, на його думку, безвідповідально казати і роздмухувати чутки, що якщо будуть передчасні вибори, то Путін нападе.

«Нас Порошенко лякав Путіним, а зараз знову ним лякають. Якщо Путін захоче напасти, він все одно нападе, і навряд чи це залежить від того, яка буде Верховна Рада, чи будуть чергові вибори чи позачергові. Я не думаю, що це все впливає на те, що думає Путін», – зазначив народний обранець.

За його словами, було б зовсім не логічно, якби ці політики не подали у відставку. Він вважає, що коли з’явиться новий Президент, то стара команда не може залишатися.

«Мені не зрозуміло, навпаки, чому Луценки йдуть не всією родиною, жінка йде, а чоловік залишається. Це якось незрозуміло. Президент сам має визначитись із кандидатурою Генпрокурора. Я думаю, навіть якщо він не казав публічно, кандидатури в нього є і призначення відбудуться досить швидко», – переконаний Кірш.

Також ведучий програми поцікавився, чи гість програми взагалі розглядає таку можливість, що нова команда залишить Юрія Луценка на посаді, політик відповів, що це було б дуже дивно після всього, що робила і не робила ГПУ.

«Якщо Луценка залишать, то може вони знають щось таке, чого я не знаю. Але мені це, принаймні поки що, незрозуміло», – прокоментував гість програми.

Нагадаємо, у п’ятницю, 17 травня фракція «Народного фронту» у Верховній Раді України вийшла з коаліції.

Секретар Ради національної безпеки та оборони Олександр Турчинов подав заяву про відставку.

Таке ж рішення піти у відставку сьогодні прийняв і Міністр закордонних справ України Павло Клімкін.Loading...
Loading...
Loading...