Новини » Політика 301

Нардеп Барна ще не визначився, чи піде на інавгурацію Зеленського

ZIK

Олег Барна нагадав про епізод із серіалу «Слуга народу», де Володимир Зеленський виконував роль президента Голобородька, і пожартував, що побоюється «стрільби в Раді».

Це народний депутат України зауважив у ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK.

Депутат зізнався, що ще вирішує, чи прийде до Верховної Ради 20 травня на інавгурацію Володимира Зеленського.

«І я, і мої колеги ще вирішуємо, чи бути присутніми на інавгурації Володимира Зеленського. Адже була запланована робота в окрузі та різні зустрічі. Чого очікувати від нового президента? Це ми можемо сказати лише з часом, наразі ж чули тільки обіцянки та слова», – підкреслив пан Барна.

Пояснюючи своє небажання бути присутнім на інавгурації, нардеп також нагадав про епізод із серіалу, де Володимир Зеленський виконував роль президента Голобородька.

«Він же в серіалі «Слуга народу» показував, як має бажання розстріляти Верховну Раду з автоматів. Тому очевидно, що я буду за це боятися і переживати», – пожартував Олег Барна.

Що ж до реальних очікувань від новобраного президента, то політик наголосив, що основне для нього і тих, хто боровся за незалежність держави, – щоб не було зради інтересам держави.

«Не можна знехтувати надбанням щодо захисту України та світовою антипутінською коаліцією. Те, що зробив Порошенко для захисту, потрібно підтримувати, ще більше розгортати та впроваджувати нові механізми. Адже вже є певні тривожні сигнали про те, що Рада Європи планує повернути делегацію Росії в ПАРЄ», – наголосив Олег Барна.

Нагадаємо, в понеділок, 20 травня, о 10 годині ранку розпочнеться урочисте засідання Верховної Ради, на якому складе присягу новообраний президент Володимир Зеленський.

Читайте більше новин на тему: Інавгурація Зеленського

Loading...
Loading...
Loading...