Новини » Львів 17 травня, 2019, 14:28
На Львівщині навчали прикордонників користуватися безпілотниками

З 14 по 17 травня на базі Львівського прикордонного загону проводилась підготовка майбутніх інструкторів – прикордонників з використання безпілотних авіаційних комплексів.

Наразі в рамках реалізації проекту «Візуальний контроль за функціонуванням пунктів пропуску» Програми транскордонного співробітництва «Польща – Білорусь – Україна 2014-2020» проходили навчання із залученням представників центру підготовки із застосування та експлуатації безпілотних авіаційних систем, які мають необхідні знання та досвід. Про це повідомляє прес-служба Львівського прикордонного загону.

Загалом навчання пройшли 12 прикордонників, які протягом чотирьох днів здобували уміння практичного застосовування цієї авіаційної техніки, а надалі самостійно будуть використовувати її під час охорони державного кордону. 

Після завершення навчань Львівський прикордонний загін отримає чотири комплекси «Matrice200» на суму більш ніж 7 мільйонів гривень, що будуть використовуватися на найбільш активних напрямках українсько-польської ділянки кордону.

За допомогою цих авіаційних комплексів українські прикордонники зможуть дистанційно здійснювати моніторинг визначеної ділянки місцевості з висоти до 500 метрів та в радіусі до 5 кілометрів як вдень, так і вночі.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-19 17:21 :33