Новини » Спорт 17 травня, 2019, 0:37
На ЧС-2019 з хокею у Словаччині зіграно чотири тури групового етапу
iihf.com
iihf.com

У словацьких містах Братислава та Кошице завершився сьомий ігровий день 83-го чемпіонату світу-2019 з хокею. Таким чином наразі зіграно чотири тури групового етапу, за підсумками якого визначаться вісім учасників плей-оф.

Вчора, 16 травня, було зіграно чотири матчі – по два у групах «А» і «В». Обійшлося без сенсацій – усі поєдинки завершилися перемогою фаворитів.

Зокрема, у групі «А» збірна Канади з доволі скромним рахунком 5:2 (3:0, 0:1, 2:1) обіграла команду Франції, а Фінляндія хоч і пропустила першою, в підсумку виграла у Данії – 3:1 (0:0, 2:1, 1:0).

У групі «В» чинні чемпіони світу шведи розгромили збірну Австрії – 9:1 (5:0, 2:0, 2:1). А в грі Чехія – Латвія перший період був за прибалтами – 2:0. Однак у подальшому усе встало на свої місця згідно з світовим рейтингом: чехи здобули вольову перемогу – 6:3 (0:2, 4:0, 2:1).

Турнірне становище команд після чотирьох турів групового етапу:

ЧС-2019. Фінляндія взяла верх над Данією - изображение 1

Чехія обіграла Латвію і вийшла на третє місце групи B - изображение 1

Сьогодні, 17 травня, о 17:15 за київським часом зустрінуться Франція – Словаччина і Австрія – Норвегія, а в 21:15 гратимуть Фінляндія – Велика Британія та Чехія – Італія.

Нагадаємо, груповий етап світової першості пройде до 21 травня, чвертьфінали відбудуться 23 травня, півфінали – 25 травня. Матч за третє місце і фінал чемпіонату світу-2019 відбудуться у Братиславі у неділю, 26 травня.

2019-06-18 19:40 :59