Новини » Політика

Міністри від «Народного фронту» допрацюють до наступних виборів в парламент, – Тетерук

ZIK

Сьогодні представник «Народного фронту» з трибуни парламенту оголосив, що коаліція, яка була сформована у 2014 році, виконала своє завдання і тому політсила виходить з неї. Але це не означає, що її міністри припиняють роботу в уряді.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Коментарі» телеканалу ZIK говорив нардеп Андрій Тетерук.

«Щодо роботи Кабінету міністрів і міністрів від «Народного фронту» я можу сказати те, що це професіонали, які готові не тільки демонструвати свою роботу за п’ять років, але й допрацювати термін до чергових виборів. Адже, політичній силі є чим пишатись, попри потужні інформаційні хвилі, які з 2014 року і по сьогодні були направлені проти репутації і рейтингів», – сказав Тетерук.

Також він зазначив, що спікер ВР сьогодні виконуючи свої конституційні обов’язки, оголосив, що парламентська коаліція припиняє роботу, адже «Народний фронт» вийшов з неї. Тому починається формування нової.

«Від сьогодні будуть проведені численні консультації всіма політичними силами. Для багатьох з них головною і, можливо, єдиною причиною виходити з коаліції була особиста позиція щодо президента Порошенка. Тепер, коли він передає свої повноваження президенту Зеленському, я не бачу жодних підстав для тих фракцій коаліції, які залишили її, не повернутись до роботи, на яку вони підписувались у 2014 році», – зазначив він.

За його словами, перед українськими політиками зараз стоять однакові виклики. Тому немає сенсу ворогувати або щось ділити. Також вже можна з впевненістю говорити, що «Народний фронт» братиме участь у наступних парламентських виборах.

«Я можу сказати зі стовідсотковою впевненістю, що політична сила «Народний фронт» братиме участь у чергових парламентських виборах. Ми будемо готові звітувати за свою діяльність і виходитимемо до своїх виборців з переконанням, що краще за нас ніхто не працював. Формат буде оголошено на найближчому з’їзді політичної сили», – додав він.

Нагадаємо, сьогодні  фракція «Народного фронту» у Верховній Раді України вийшла з коаліції. Голова фракції «Народного фронту» Максим Бурбак заявив, що коаліція, сформована у 2014 році, виконала своє завдання, і заявив про вихід фракції з коаліції.

Після цього голова ВРУ Андрій Парубій оголосив про припинення діяльності коаліції у Верховній Раді України. Він зазначив, що, відповідно до Конституції, протягом місяця від сьогодні, з дня припинення діяльності коаліції, має бути сформована нова коаліція. Він закликав представників усіх фракцій та груп розпочати консультації з приводу її формування.

Читайте більше новин на тему: коаліція

Loading...