Міністр Омелян анонсував велику «фінансову» нараду щодо ремонту доріг

Ремонт дороги. Фото: kmu.gov.ua

Наступного тижня у Державному агентстві автомобільних доріг України відбудеться нарада щодо фінансування будівництва і ремонту доріг.

Про це під час години запитань до уряду під час засідання ВРУ, яке транслює телеканал ZIK, повідомив міністр інфраструктури України Володимир Омелян.

Міністр, відповідаючи на запитання парламентарів щодо дорожньої інфраструктури, зауважив, що дороги будуть за гроші, а не за «коментарі чи лайки у соціальних мережах». Він нагадав, що у бюджеті минулого року уперше було виділено 32 млрд грн з Дорожнього фонду, цього року – понад 50 млрд грн.

«І в наступному, ми віримо, – понад 70 млрд грн буде скеровано на українські дороги. Ми звертаємося із додатковою ініціативою до депутатського корпусу закласти у бюджеті наступного року додаткові 50 млрд грн, щоб ми змогли відремонтувати всі дороги, якими пов’язані між собою всі районні центри, так звані Т-шки. 10 тисяч кілометрів протягом одного року, і це можливо зробити», переконаний міністр інфраструктури.

Володимир Омелян додав, що робота з ремонту доріг триває, проте основне питання – фінансування. З його слів, сусідня Польща скерувала 200 млрд грн у перерахунку на українську валюту на фінансування ремонтних робіт, а окрім того, 80 млрд євро – з бюджету ЄС.

Володимир Омелян, відповідаючи на запитання парламентарів щодо фінансування будівництва і ремонту доріг на Луганщині, повідомив, що наступного тижня у Державному агентстві автомобільних доріг України відбудеться нарада щодо фінансування будівництва і ремонту доріг назагал по Україні і в окремих регіонах. Він запросив депутатів взяти участь у цій нараді.

Під час години запитань до уряду Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман повідомив, що Кабінет Міністрів України дасть доручення Державній аудиторській службі провести перевірку доріг у Луганській області.

Як повідомляли раніше, На трасі Дніпро-Решетилівка здано в експлуатацію першу бетонну ділянку протяжністю 1,7 кілометра з гарантією на 28 років.Loading...