Новини » Політика 17 травня, 2019, 8:03
Ляшко готовий підставити плече новій коаліції, але з умовами
ZIK
ZIK

Фракція Радикальної партії готова брати участь в обговоренні питання про формування нової коаліції у парламенті, щоправда, за низки умов.

Про це під час ранкового засідання ВРУ, яке транслює телеканал ZIK, заявив голова фракції Радикальної партії Олег Ляшко.

Головний радикал заявив, що фракція готова до участі в обговоренні формування нової більшості, та відразу ж взявся перелічувати вимоги, за яких фракція готова формувати коаліцію.

Серед пропозицій від «радикалів» – зміна економічної політики, зокрема, зміни до Конституції, щоб земля належала селянам, а не була розпродана, підвищення зарплат і пенсій, справедливі ціни на газ, перегляд угоди з МВФ та інші.

Нагадаємо, 17 травня фракція «Народного фронту» у Верховній Раді України заявила про вихід з коаліції.

Голова ВРУ Андрій Парубій оголосив про припинення діяльності коаліції у Верховній Раді України та закликав до формування нової більшості.

Як повідомляли, 16 травня народний депутат України Тарас Батенко заявляв, що із оголошення про відсутність коаліції запускається 30-денний термін, після якого Президент може розпустити парламент.

Напередодні у ЗМІ з’явилася інформація про те, що фракція «Народний фронт» готується заявити про вихід зі складу коаліції «Європейська Україна». Це дасть можливість спікеру Андрію Парубію почати відлік 30 днів, протягом яких в Раді має бути сформована нова більшість. Якщо цього не станеться, парламент може бути розпущений Президентом. Що, однак, неможливо менш, ніж за півроку до планових виборів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2021-01-20 07:32 :35