live
Новини » Політика

Коломойський – не парламент, щоб обирати наступного прем’єра, – Тетерук

ZIK

Після Авакова Коломойський уже «призначив» прем’єр-міністром і Коболєва – це його «ін’єкції інформаційної отрути», щоб подивитися на реакцію.

Це зауважив народний депутат України Андрій Тетерук у ефірі програми FACE 2 FACE з Тетяною Даниленко на телеканалі ZIK.

Ведуча програми зауважила, що Ігор Коломойський, якого вважають одним із головних бенефіціарів перемоги Володимира Зеленського на виборах, дуже позитивно висловився про Арсена Авакова, заначивши, що «Аваков є найуспішнішим та найпрофесійнішим міністром за всі 5 років», а також не виключає, що він може стати прем’єр-міністром. Відтак, на скільки вірогідним є такий сценарій?

«Можна погодитися з паном Коломойським лише в одному – він засвідчує повагу до одного із міністрів «Народного фронту». Натомість я можу сказати, що всі міністри від нашої команди мають найкращі показники роботи», – прокоментував пан Тетерук.

Щодо ж до призначення Авакова на посаду прем’єра, то нардеп підкреслив, що «Коломойський не має права одноосібно таке визначати».

«Він після Авакова уже «призначив» прем’єр-міністром і Коболєва – це його бачення, окрема думка громадянина трьох країн. Коломойський не є парламентом, натомість прем’єра призначає лише коаліція.

Ми ще навіть не почали розглядати кандидатуру Авакова на цю посаду. Але якщо буде погодження щодо представника «Народного фронту» на пост прем’єр-міністра, то ми виберемо найкращу пропозицію, а хто це буде – вирішуватиме вся політична сила», – запевнив Андрій Тетерук.

Натомість Коломойський, на думку депутата, намагається лише викликати чутки та обговорення, щоб зрозуміти настрої у політиці.

«Пан Коломойський робить такі «ін’єкції інформаційної отрути», щоб подивитися, як це вплине на обговорення у публічному просторі, тому я б на це не дуже реагував.

Адже раніше Коломойський робив абсолютно контраверсійні заяви, які я, наприклад, взагалі не можу терпіти. Зокрема про те, що на Донбасі – «громадянський конфлікт», а не війна з Росією – я не розумію, чому він це говорить!», – наголосив Андрій Тетерук.

Як повідомляли, політолог Володимир Фесенко вважає, що бізнесмен Ігор Коломойський тверезо оцінює потенціал міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова. Оскільки він, на думку політолога, за останні п’ять років став, фактично, другою за впливом людиною у системі влади.

 Loading...
Loading...
Loading...