live

Клімкін написав заяву про відставку

Павло Клімкін. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін написав заяву про відставку.

Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

 

«У понеділок,у день інавгурації, спрямую її до Верховної Ради і до нового президента України. Я вважаю, що так правильно. Правильно по-людськи, правильно з точки зору нормальної політичної культури, оскільки врешті-решт вона нам потрібна», – заявив він у своєму відеозверненні.

Клімкін повідомив, що заздалегідь поінформував по це новообраного президента України Володимира Зеленського.

«У нього має бути право на свою зовнішньополітичну команду, на побудову зовнішньополітичної стратегії. Але я сказав йому, що готовий допомагати там, де буде потрібно, там, де збігаються наші принципи і наше бачення», – додав він.

Також Клімкін зазначив, що «йде до Верховної Ради з командою, з якою поділяє цінності і бачення».

Раніше сьогодні стало відомо, що Ірина Луценко подала Президенту Петру Порошенку заяву про відставку з посади представниці Глави держави у Верховній Раді.

Також оголошення відставки очікується від голови Ради національної безпеки і оборони Олександра Турчинова.

Нагадаємо, 16 травня заступник глави Адміністрації Президента Костянтин Єлісєєв підтвердив інформацію, що подав у відставку. Того ж дня віце-спікер, уповноважена президента з мирного врегулювання ситуації на Донбасі Ірина Геращенко заявила, що подала у відставку з посади уповноваженої та представника України у гуманітарній підгрупі Тристоронньої контактної групи у Мінську. 

11 травня Порошенко звільнив Філатова з посади заступника голови своєї Адміністрації Олексія Філатова.

Loading...