Новини » Політика 17 травня, 2019, 21:25
Каплін натякнув, що готовий замінити Луценка на посаді Генпрокурора
ZIK
ZIK

Розмови про те, що ми не можемо знайти кращого Генерального прокурора в середовищі українських юристів, ніж Луценко, – це відмовка. Навіть я сьогодні отримав юридичну освіту й захистив диплом.

Про це в ефірі програми Vox populi на телеканалі ZIK заявив народний депутат України Сергій Каплін.

«Я вважаю, що Генеральний прокурор України, який подавався попереднім Президентом, і за якого голосувала вже неіснуюча нинішня коаліція, повинен піти у відставку разом із Президентом і коаліцією. Але він цього не робить.

У нього є якісь відмовки, що ніхто, окрім нього, не вміє боротися з корупцією. Та це неправда. Для мене чіткий маркер його роботи – це те, що досі не сидить у в’язниці корупціонер і сепаратист Олександр Мамай.

Розмови про те, що ми не можемо знайти кращого Генерального прокурора в середовищі українських юристів – це теж відмовка. Навіть я сьогодні отримав юридичну освіту і захистив диплом. Тому в нього є дуже багато конкурентів, які хотіли б посісти його місце», – підкреслив Сергій Каплін.

Нардеп додав, що Україні потрібен рішучий і безкомпромісний прокурор, який буде «наче бульдозер справлятися з президентом, прем’єром і з усіма фракціями».

«Нам потрібен такий прокурор, який не буде заглядати усім в рот, а який буде проводити жорстку війну проти корупції. А таких кілька людей в Україні є. І я дуже сподіваюся, що Президент Зеленський не розпустить, а розжене це скликання Ради й обере абсолютно нормального, адекватного прокурора», – акцентував нардеп Каплін.

Нагадаємо, в п’ятницю, 17 травня фракція «Народного фронту» у Верховній Раді України вийшла з коаліції.

Секретар Ради національної безпеки та оборони Олександр Турчинов подав заяву про відставку.

Таке ж рішення піти у відставку сьогодні прийняв і Міністр закордонних справ України Павло Клімкін.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-24 16:40 :50