live
Новини » Економіка

Гройсман буде шукати правових рішень, щоб розблокувати конкурс на посаду керівника митниці

ZIK

Очільник уряду закликав розблокувати конкурс на посаду керівника Державної митної служби України.

Про це Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив під час години запитань до уряду під час засідання ВРУ, яке транслює телеканал ZIK.

Володимир Гройсман, відповідаючи на заяву нардепа Острікової, запевнив, що «в офіс прем’єр-міністра жодна «тіньова» гривня не заходить». Він акцентував, що реформа податкової та митної служб полягає у тому, щоб зробити їх відкритими, цифровими.

Він наголосив, що дуже важливим є розблокувати процес перезавантаження митної системи.

«Один із депутатів ВРУ, я думаю, не без узгодження цього з тими, у чиї офіси стікаються «тіньові» гривні…, подали позов до суду, і з формальних причин сьогодні конкурс зупинений. Але ми будемо шукати правових рішень для того, щоб його розблокувати. І я сьогодні публічно звертаюся до українських суддів, я дуже прошу вас розглядати публічно і максимально відповідно до українського закону всі ті позови, які різнопланові ділки у різних сферах подають, використовуючи суди та підриваючи довіру до них для досягнення своїх меркантильних, хабарницьких, брудних, грошових інтересів», – заявив прем’єр.

Нагадаємо, 18 грудня 2018 року уряд ухвалив рішення про розділення Державної фіскальної служби на 2 окремих органи – митну та податкову служби, а 6 березня 2019 року затвердив відповідні положення про ці державні органи.  20 березня 2019 року КМУ оголосив конкурс на голів податкової та митної служб. Зарплата керівників нових служб становитиме 24 тис. грн.

17 квітня Окружний адміністративний суд міста Києва за поданням нардепа Андрія Антонищака зупинив конкурс на голову митниці.

Як повідомляли, Комісія вищого корпусу державної служби призупинила конкурс на заміщення вакантної посади керівника Державної митної служби до скасування відповідного рішення суду.Loading...
Loading...
Loading...