Новини » Політика 17 травня, 2019, 20:50
«Електроенергія» Зеленського, – Фурса прогнозує популізм від новообраного президента
ZIK
ZIK

Після запуску ринку електроенергії, нова влада Зеленського намагатиметься усіма способами стримати зростання цін, що в принципі буде дуже важко зробити.

Це зауважив інвестиційний банкір Сергій Фурса у ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK.

Пан Фурса зазначив, що якщо й очікувати на популізм від новообраного президента Володимира Зеленського, то він стосуватиметься не субсидій та газового тарифу, а ринку електроенергії.

«Із 1 липня цього року в Україні має запрацювати ринок електроенергії, а це так чи інакше має призвести до зростання цін. Натомість нова влада Зеленського намагатиметься якимось чином стримати зростання, що в принципі буде дуже важко зробити, оскільки це – частина співпраці з Європейським Союзом згідно з Третім енергопакетом», – пояснив Фурса.

Такі дії нової влади можливі через те, що представники їхньої команди від самого початку появи ініціативи були проти запуску ринку електроенергії в Україні.

«Умовна група «Слуги народу» завжди була зацікавлена в цінах саме на електроенергію, оскільки тут співпадають інтереси пана Коломойського й популістичні інтереси Володимира Зеленського», – зауважив Сергій Фурса.

Як повідомляли, в Міністерстві енергетики та вугільної промисловості заявили, що невиконання закону «Про ринок елекроенергії», який запускає ринок з 1 липня 2019 року, загрожує Україні втратою траншу макрофінансової допомоги від Євросоюзу та інших кредитів міжнародних партнерів.

 

Читайте більше новин на тему: Володимир Зеленський

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-24 03:46 :31