Новини » Події 17 травня, 2019, 17:41
Екс-директор ХТЗ отримав політичний притулок в Іспанії

Екс-гендиректор Харківського тракторного заводу Владислав Губін, який у квітні 2018 року заочно засуджений українським судом до восьми років позбавлення волі за розтрату понад 20 млн грн, отримав політичний притулок і постійний вид на проживання в Іспанії.

Про це повідомив адвокат Хосе Луїс Нвумба Маньяна, який представляє інтереси Губіна в Іспанії, передає Інтерфакс-Україна.

За його словами, МВС Іспанії прийняло відповідне рішення на підставі рішення міжміністерської комісії у справах біженців при уряді Королівства Іспанії.

«Це рішення іспанської влади, згідно з Дублінським Регламентом ЄС, має юридичну силу і діє на всій території країн ЄС, а також Швейцарії, Великобританії, Норвегії, Ісландії та Ліхтенштейну», – сказав адвокат.

Він зазначив що міжміністерська комісія, більше двох років розглядала дане питання, і прийшла до висновку про політичне переслідування Губіна в Україні в рамках кримінальної справи, яку, за висновком іспанської влади є сфабрикованою і не спрямованою на захист громадянина, суспільства і держави від кримінальних правопорушень.

«Комісія вважає, що повернення Губіна в Україну призведе до незаконного притягнення його до кримінальної відповідальності і протиправному позбавленню волі», – додав захисник екс-гендиректора ХТЗ.

Повідомляється, що Губін підтвердив агентству факт отримання ним політичного притулку в Іспанії, і заявив, що звинувачення на свою адресу в Україні вважає брехливими і сфальсифікованими.

Відзначається, що наразі він проживає в Барселоні і, за його словами, повертатися в Україну найближчим часом не збирається.

«Сподіваюся, що з приходом до влади Володимира Зеленського припиниться правове беззаконня, і Україна стане демократичною державою, яка живе за законами, а не за поняттями», – додав Губін.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-27 00:48 :25