live

Булава – це відповідальність: Ірина Луценко дала сім порад Володимиру Зеленському

Ірина Луценко. Фото: Космач Олександр/УНІАН

Представник Президента у Верховній Раді і член фракції «Блок Петра Порошенка» Ірина Луценко заявила, що має сім порад для новообраного Президента Володимира Зеленського.

Про це вона сказала на брифінгу у п’ятницю, 17 травня, де оголосила, що йде з посади представника Президента Петра Порошенка у Верховній Раді, інформує Українська правда.

«Коли я бачу, яка наразі низька співпраця між новообраним Президентом з парламентом, якого також обирав український народ, та, зважаючи на недосвідченість Зеленського, хочу дати йому сім порад, як не воювати, не шантажувати, не принижувати парламент, а досягти принаймні тих результатів, яких досягнув Президент Порошенко, співпрацюючи з парламентом», – сказала нардеп.

Перша порада. Повчитися у Порошенка терпінню.

«Намагатися переконувати депутатів, навіть тоді, коли вас спочатку не підтримують. Це демократія. І парламент, як колективний орган, у нас головний у цій країні», – сказала представник Президента у Раді.

Друга порада. Пропонувати парламенту такі проекти законів, за які голосуватиме навіть опозиція.

Третя порада. Бути принциповими і не слухати олігархів.

«Бо через це ви можете програти вибори, як це вийшло в ситуації з Президентом Порошенком і отримати ворожі телеканали. Бо ми знаємо, що 70% телеканалів займалися тільки тим, що критикували Президента Порошенка», – сказала Луценко.

Четверта порада. Чути своїх опонентів, опозицію і дослухатися до конструктивних пропозицій.

Пята порада. Співпрацювати з міжнародною коаліцією.

«Щоб заручитися їхньою підтримкою необхідно мати чітку, однозначну позицію, рішуче продовжувати реформи в Україні і непохитно захищати права своїх громадян, як гарант Конституції», – додала вона.

Шоста порада. Побороти російську паспортизацію Донбасу і вивчити українську мову.

«Шановний новообраний Президент, пане Зеленський, вивчіть українську мову. Освойте цю м’яку зброю. Вона допоможе вам захистити Україну і знайти спільну мову у парламенті», – сказала нардеп.

Сьома порада. Пам’ятати, що булава – не цукерка, а відповідальність.

«Під час інавгурації ви отримаєте таку довгоочікувану булаву. Булава – це не цукерка. Булава, то ваша велика відповідальність», – заявила Луценко, додавши що це символ мужності і самопожертви.

За її словами, з помаху цієї булави Зеленський буде віддавати накази Збройним силам, як Верховний головнокомандувач, тому порадила йому поважати, захищати і посилювати українське військо.

«І на завершення, взявши цю булаву в руки, у понеділок на інавгурації, уважно роздивіться її. В її вершечку знаходиться секрет – стилет з латинським виразом: «Все повертається». Пам’ятайте про це, коли ви будете ухвалювати рішення», – сказала вона.

Наостанок Луценко побажала Зеленському зробити більше, ніж Порошенко.

Нагадаємо, що 16 травня Верховна Рада призначила дату інавгурації Володимира Зеленського на 20 травня.

Ірина Луценко обіймала посаду представника Президента у Верховній Раді з квітня 2017 року.

За роки роботи у Раді вона не тільки представляла Порошенка, але і прославилася гучними висловами.

Зокрема, у жовтні 2017 року представник Президента в парламенті Ірина Луценко під час сутичок в Раді кричала депутату від БПП Олегу Недаві, щоб він «виніс козла», маючи на увазі нардепа від «Свободи» Юрія Левченка.

7 лютого представник Президента Ірина Луценко вилаялася з трибуни Верховної Ради, коли переплутала матеріали доповідей.

Читайте також: Журналіст передбачив трагедію майбутнього нового президента України

Читайте більше новин на тему: Інавгурація ЗеленськогоLoading...
Loading...
Loading...