Новини » Політика 428

У БПП порадили «Народному фронту» готуватись до дострокових парламентських виборів

ZIK

Найімовірніше, що після виходу «Народного фронту» з коаліції варто чекати дочасних виборів. Втім, якщо цього не станеться і буде створено нову коаліцію без БПП, то фракція готова перейти в опозицію.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України Олексій Гончаренко.

Він підкреслив, що у фракції «Блоку Петра Порошенка» поважають рішення своїх колег з «Народного фронту» про вихід з коаліції. Мовляв, вони мають на це повне право.

«Тим не менш, я не думаю, що таке рішення змінить позицію Володимира Зеленського щодо планів припинити повноваження Верховної Ради та йти на дострокові вибори. Зважаючи на те, що він дипломований юрист, ми побачимо, хто переможе в ньому – юрист чи Василь Голобородько», – зазначив нардеп.

Він висловив переконання, що Голобородько таки переможе у Зеленському. Втім, іронізує: розстріляти Верховну Раду для нього, мабуть, буде трохи занадто.

«Однак, він може одразу після інавгураційної промови заявити про припинення повноважень і дострокові вибори. Я думаю, що це станеться, тому ніякої коаліції у цій Верховній Раді вже не буде. Наша політична сила готова до виборів. Вибори – так вибори», – заявив Олексій Гончаренко.

Крім того, він зазначив, що коли розпуску парламенту таки не буде, тоді необхідно формувати нову коаліцію. Зокрема, підкреслює: на платформі євроінтеграції у БПП готові формувати нову коаліцію.

Раніше в ефірі ZIKу нардеп Антон Геращенко заявляв, що «Народний фронт» більше не готовий бути у коаліції з «Блоком Петра Порошенка».

«Я не думаю, що Антон Геращенко це говорив від усього «Народного фронту», але це їхні справи. Ми знаходимось в опозиції до новообраного президента Зеленського. Готові бути в опозиції і в парламенті. Якщо парламент не буде розпущений, а буде створена нова коаліція, а ми не будемо її частиною, то нема жодних проблем», – запевнив парламентар.

Нагадаємо, голова фракції «Народного фронту» Максим Бурбак заявив про вихід фракції з парламентської коаліції.

Як наслідок, голова Верховної Ради України Андрій Парубій оголосив про припинення дії коаліції в парламенті та закликав до формування нової.

Loading...
Loading...
Loading...