Новини » Політика 16 травня, 2019, 20:48
Звільнений голова КСУ Шевчук: Це рейдерське захоплення, я звернусь до суду

Звільнений голова Конституційного Суду Станіслав Шевчук вважає рейдерським захопленням своє зміщення з посади і планує оскаржувати це рішення в суді.

Про це він заявив ефірі Громадського.

«Це по суті рейдерське захоплення посади голови Конституційного Суду, оскільки були порушені процедури, закони і регламент», – наголосив він.

Екс-суддя пояснив, що голову КС саме як очільника суду інші судді не можуть звільнити, якщо він сам не подасть у відставку.

«Мене звільнили як суддю. Зараз є 18 суддів, уже 17, але сподіваюся тимчасово, бо я буду подавати в суд. Голова суду і суддя – це два різні статуси. Звільнити мене як голову за ініціативою суддів неможливо, можна тільки як суддю звільнити за дисциплінарний проступок. Всі звинувачення, які мені висунули, не стосуються мене як судді: я розглядаю справи і все нормально, а стосуються деяких моментів моєї управлінської діяльності. Тобто, висунули звинувачення як голові, а звільнили як суддю», – пояснив Шевчук.

Нагадаємо, Шевчука звільнили 14 травня. Тоді за судді Конституційного Суду проголосували за його звільнення. Потім вони обрали нову голову Наталію Шапталу. Причини звільнення Шевчука – системні та істотні порушення.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-20 19:34 :46