Новини » Спорт

ЗМІ: Люксембург подасть апеляцію в УЄФА у справі Мораеса

champion.com.ua

Федерація футболу Люксембургу не згідна з рішенням УЄФА у справі правомірності виступів натуралізованого Жуніора Мораеса за збірну України в матчах відбору Євро-2020 з Португалією (0:0) і Люксембургом (2:1) і подасть апеляцію.

Про це відомо ua.tribuna.com від джерела в Люксембурзі.

У вівторок, 14 травня, ввечері люксембурзька футбольна федерація отримала лист від УЄФА з аргументацією свого рішення на користь України. Втім, лист федерацію не переконав і вона подасть апеляцію.

Учора, 15 травня, Федерація футболу Люксембургу повідомила УЄФА, що вона подасть офіційну апеляцію. На це у федерації є три дні.

Нагадаємо, 3 травня УЄФА підтвердив правомірність позиції Федерації футболу України, згідно якої гра Жуніора Мораеса у відбіркових матчах Євро-2020 проти Португалії (0:0) і Люксембург (2:1) не суперечать чинним нормам УЄФА й ФІФА.

Протести федерацій футболу Португалії й Люксембургу відхилили. Відтак результати обох зустрічей залишаються чинними. Збірна України з чотирма очками після двох турів зберігає перше місце у своїй відбірковій групі Євро-2020.

 

Loading...