Новини » Політика 16 травня, 2019, 18:59
Зеленському запропонували приїхати на інавгурацію автівкою таксі
ZIK
ZIK

Зеленський просто зобов’язаний приїхати на інавгурацію на таксі. Він не обов’язково має через «Убер» його замовляти, але він повинен приїхати на інавгурацію так, як приїжджав Голобородько.

Таку думку в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Коментарі» на телеканалі ZIK висловив депутат Київської обласної ради, фракція «Солідарність», Олександр Горган.

Відповідаючи на питання щодо інавгурації Володимира Зеленського, депутат Горган зауважив, що багато людей уявляють собі інавгурацію такою ж, як і у фільмі «Слуга народу». На думку Горгана, новообраний Президент повинен хоч якось відповідати тому образу, з яким він ішов на ці вибори.

«Зеленський просто зобов’язаний приїхати на інавгурацію на таксі. Просто зобов’язаний! Він не обов’язково має через «Убер» його замовляти, але він повинен приїхати на інавгурацію так, як приїжджав Голобородько на свою інавгурацію. Він має дати людям відчуття певної спорідненості із тим образом, який викликав у людей симпатію», – вважає депутат Київської обласної ради.

А на питання, чи виправдає Зеленський довіру людей, Олександр Горган відповів так:

«Оскільки в Україні не до кінця сформовані інститути правової держави, не все у нас визнає формальна компетенція, яка прописана в Конституції. Тобто від посадовця завжди очікують більше, ніж він може зробити. Тому все залежить від того, як Зеленський реально себе поставить»,– зазначив Горган.

Журналіст Олена Яхно також зауважила, що вимоги від Зеленського є завищені. Вона додала, що найбільше, чого українці чекають від нового Президента – гучних «посадок».

«Але саджає у нас не президент, а правоохоронна система, до якої він немає жодного відношення»,– акцентувала Олена Яхно.

Нагадаємо, сьогодні народні депутати визначили дату інавгурації новообраного Президента України Володимира Зеленського – 20 травня. Розгляд постанов відбувся за скороченою процедурою.

Читайте більше новин на тему: Інавгурація Зеленського

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-19 20:03 :58