Новини » Економіка 16 травня, 2019, 18:40
Запуск ринку електроенергії не вплине на тарифи для населення, – Сажко
Сергій Сажко, FB
Сергій Сажко, FB

Після запуску ринку електричної енергії в липні 2019 роки тарифи для населення не зміняться.

Таку думку висловив народний депутат Сергій Сажко на своїй сторінці в мережі Facebook.

«За оцінками регулятора тарифи для населення після впровадження ринку електроенергії зростати не будуть, а для промисловості – піднімуться лише на 10%, що менше рівня інфляції», – зазначив Сажко.

На думку народного депутата, всі гравці готові до запуску ринку електроенергії – НКРЕКП виконала великий обсяг роботи з синхронізації законодавства з європейськими нормами, Міненерго також активно підтримує таку ініціативу.

«Представники Європейського Енергетичного співтовариства категорично проти будь-якого відтягування запуску ринку. Закон про ринок електроенергії безпрецедентно важливий для України, адже це не тільки підтвердження проєвропейського вибору, а шлях до оздоровлення економіки та можливість оновлення української енергетики, яка застаріла на 80%», –підкреслив Сергій Сажко.

Нагадаємо, 15 травня в комітеті Верховної Ради з ПЕК, ядерної політики та ядерної безпеки відбувся круглий стіл, на якому розглядалося питання реформи ринку електроенергії. Учасники проголосували за відкриття оптового ринку електроенергії з 1 липня, як це передбачено Законом України «Про ринок електроенергії».

Як повідомлялося, у Міністерстві енергетики та вугільної промисловості заявили, що невиконання закону «Про ринок елекроенергії», який запускає ринок з 1 липня 2019 року, загрожує Україні втратою траншу макрофінансової допомоги від Євросоюзу та інших кредитів міжнародних партнерів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-19 01:11 :21