Youtube, Google і Facebook спільно боротимуться з насильством в мережі

Фото: Pixabay

Великі технологічні компанії такі як Facebook, Youtube і Google підписали спільне зобов’язання боротися з «терористичним» та «екстремістським» контентом в Інтернеті.

Таке рішення було прийняте після масових вбивств в двох мечетях у Новій Зеландії в березні цього року, повідомляє Радіо Свобода.

Відзначається, що 15 травня президент Франції Емманюель Макрон прийняв у Парижі керівників компаній Google, Twitter, Facebook і Microsoft, щоб оприлюднити «Крайстчерчський заклик» про добровільне зобов’язання для онлайн-платформ.

Угода назвали на честь міста, в якому бойовик вбив 51 людину в двох новозеландських мечетях 15 березня і транслював свої дії в прямому ефірі на Facebook.

Документ не має обов’язкової юридичної сили.

Разом з тим інтернет-компанії, в тому числі Amazon, Twitter, Microsoft і Dailymotion, пообіцяли негайно і назавжди видалити будь-який насильницький контент з ознаками тероризму чи екстремізму.

Нагадаємо, компанія Facebook повідомила, що посилює правила використання функції прямої трансляції Facebook Live. Йшлося про запровадження так званої «політики одного удару» і тимчасово обмеження функції для людей, що порушували правила користування мережею й були за це покарані.Loading...