Вакарчук представив п’ятірку членів своєї команди

Святослав Вакарчук під час представлення політичної партії «Голос». Фото: censor.net.ua

Святослав Вакарчук, який оголосив про створення політичної партії «Голос» і похід на парламентські вибори, представив п’ятьох членів своєї команди.

Про це повідомляє IA ZIK.

Наразі представлені члени команди:

  • Юлія Клименко, екс-заступниця міністра економіки в уряді реформаторів
  • Ярослав Юрчишин, громадський активіст та екс-голова правління антикорупційної організації Transparency International Україна
  • Юрій Соколов, доктор медичних наук та піонер у сфері кардіохірургії
  • Андрій Шараскін (кіборг «Богема»), актор, режисер та командир роти, яка захищала Донецький аеропорт
  • Соломія Бобровська, громадська активістка, волонтерка, в. о. голови Одеської ОДА у 2016-2017 роках

Партійний список «Голос» Вакарчук сформує в результаті відкритого обговорення на з’їзді, повідомляється на його сторінці у Фейсбуці.

Сьогодні Святослав Вакарчук заявив про створення політичної партії «Голос». Похід у велику політику музикант і громадський діяч пояснив необхідністю справжніх змін у країні, яких вимагають українці.

Вакарчук запевнив, що партія не братиме жодної копійки в олігархів, а фінансуватиме її прозорий бізнес і прості українці. Зараз партія перебуває у процесі реєстрації.

За словами Вакарчука, входження до Верховної Ради є лише необхідним кроком, щоб запустити в Україні справжні зміни. Лідер нового руху закликав українців приєднуватися до команди «Голосу», зареєструвавшись волонтером на сайті GolosZmin.org.

Старт нової політичної сили відбувся у символічному місці – на Старокиївській горі, де Кий збудував першу київську фортецю. «Звідси почалася Україна, і тут сьогодні ми почнемо нову добу в українській політиці», – сказав Святослав Вакарчук.

Як повідомлялося, Вакарчук оголосив про створення власної партії та похід на вибори.

Читайте також: Що відомо про Святослава Вакарчука

Читайте більше новин на тему: Святослав Вакарчук

Loading...