Новини » Політика

Вакарчук показав свою команду

ZIK

Сьогодні музикант Святослав Вакарчук заявив, що братиме участь у чергових парламентських виборах та створює власну політичну силу «Голос». Він представив декількох членів своєї команди, зокрема, економіста, антикорупціонера, медика, кіборга та молодого політика.

Про це Святослав Вакарчук розповів під час виступу на Старокиївській горі, звідки вів трансляцію телеканал ZIK.

«Я дуже гордий, що ми маємо команду, де кожен розуміє свою роль, значення і місце. Тому користуючись нагодою, хотів би представити декількох членів команди, щоб було розуміння, що таке партія «Голос», яка йде змінювати українську політику», – сказав Вакарчук.

Першою він представив Юлію Клименко, яка є однією з фахових економістів в Україні. Адже, закінчивши Києво-Могилянську академію, вона в юному віці почала займатися приватним бізнесом і у 25 років вже керувала підприємством із тисячами людей. А також  була заступником міністра економіки в уряді реформаторів після Революції Гідності.

«Юлія, як ніхто інший знає, як потерпає середній бізнес в Україні, і що треба змінювати. Адже, після Революції гідності прийняла виклик і разом з іншими волонтерами долучилась до команди реформаторів та стала заступником міністра економіки в уряді реформаторів. Саме там  вона вичищала брудні схеми, звільняла з роботи неефективних людей. Боролась проти корупції і робила  справжні зміни до того моменту, поки могла там щось вирішити. А ще Юлія Клименко мама шістьох дітей», – розповів він.

Наступним, кого він представив, став Ярослав Юрчишин, який раніше очолював  українську філію одного з авторитетних агентств по боротьбі з корупцією «Transparency International».

«Ярослав все своє життя бореться за справедливість і робить це дуже успішно. Розпочавши свою боротьбу студентом на «помаранчевому» Майдані, він пройшов свій довгий шлях до моменту, коли прийшов у нашу команду з дуже високої посади, керівника української філії агентства по боротьбі з корупцією «Transparency International». Саме він був його виконавчим директором і при ньому ця організація в Україні стала потужним не тільки лобістом, але й створювачем нових правил гри. Ярослав – це приклад того, як не на словах, а на ділі можна досягати конкретних успіхів. Знаю його досить давно, і як колись він добирався на метро, так і сьогодні він приїхав на презентацію. Вважаю, що саме такими мають бути справжні борці з корупцією», – наголосив Вакарчук.

Далі він розповів, що саме такі люди, як член-кореспондент  Академії медичних наук України і легенда української кардіології Юрій Соколов можуть допомагати у медичній сфері.

«Юрій Соколов створив в Україні систему центрів, які на безоплатній основі за державні кошти щодня надають конкретну допомогу людям і встановлюють тим, хто потребує, серцеві стенти. До того, як він почав цим займатися, смертність від інфарктів в Україні сягала 24 відсотків. Сьогодні ж ця цифра відповідає чотирьом відсоткам. І це підтвердження того, що можна зробити конкретною роботою», – зазначив він.

Також до команди долучився легендарний кіборг Андрій Шараскін «Богема», який зі зброєю в руках боронив донецький аеропорт у 2014 році.

«Андрій, який є театральним режисером і займався творчістю, свого часу взяв у руки зброю, щоб захистити Україну у війні на сході. І разом з побратимами він став легендарним кіборгом, який захищав донецький аеропорт. Мене особисто цей приклад дуже надихає і це честь бути з ним в одній команді і вважати товаришем по політичній зброї», – сказав Вакарчук.

Останньою у переліку стала Соломія Бобровська, яка у 2016-2017 року виконувала обов’язки голови Одеської ОДА.

«Соломія – це людина, яка в юному віці будучи активістом, спробувала і пішла у владу. І у свої неповні 26 років, навіть, певний час очолювала Одеську ОДА. І кого б я не питав про неї в регіоні, всі кажуть, що вона сильна, впевнена, цілеспрямована, а головне – ефективна. А також повна енергії. І саме такими мають бути люди, які змінюють українську політику», – вважає він.

Нагадаємо, музикант Святослав Вакарчук заявив, що братиме участь у чергових парламентських виборах та створення власної політсили. Партія Вакарчука називатиметься «Голос». Музикант пообіцяв, що за його партією не буде стояти жоден з олігархів, а сам «Голос» «не зможе купити ніхто».  Також він представив п’ятьох членів своєї команди. 

Читайте більше новин на тему: Вакарчук

Loading...