Новини » Суспільство 16 травня, 2019, 11:25
Український спортсмен Жан Беленюк заявив про свої політичні амбіції
ZIK
ZIK

Чемпіон Європи та світу з греко-римської боротьби Жан Беленюк після завершення спортивної кар’єри бачить себе у бізнесі або політиці. Зокрема, запевняє: в українській політиці доклав би усіх зусиль для того, аби спортсмени були почуті.

Про це сам Жан Беленюк розповів у програмі «Перші другі з Наташею Влащенко» на телеканалі ZIK.

На його думку, в житті є багато цікавого і без спорту. Зокрема, він бачить своє майбутнє у бізнесі або політиці.

«Чим мене цікавить політика? Мені здається, що щось корисне я міг би зробити щось корисне для своєї країни. Цілком можливо, що і для вітчизняного спорту», – переконаний спортсмен.

Відповідаючи на запитання ведучої про те, чи можна буде Жана Беленюка побачити серед кандидатів на виборах до Верховної Ради, він зазначив, що поки не отримував ніяких пропозицій.

«Прямо зараз похід у політику був би доволі великою дилемою, оскільки у мене ще є одна нездійснена мрія. Мова йде про золото на Олімпійських іграх. Якщо я прямо зараз піду у політику, то ця мрія, скоріш за все, вже буде нездійсненною», – пояснив Жан Беленюк.

Крім того, він розповів, чим саме хотів би займатися та за що відповідати в українській політиці.

«Я б доклав усіх зусиль для того, щоб спортсмени були почуті. Зокрема, я постійно дискутую щодо закону про меценатство, щоб бізнес реально міг вкладати гроші у спорт за якісь преференції для себе», – розповів чемпіон Європи та світу.

Нагадаємо, у квітні на Чемпіонаті Європи з греко-римської боротьби у Бухаресті Жан Беленюк здобув чергове золото.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-22 04:32 :16