Новини » Регіони 16 травня, 2019, 9:46
Сьогодні в Ужгороді депутати вирішуватимуть долю авіарейсу Київ-Ужгород

Про підтримку і збереження авіарейсу Київ-Ужгород ітиметься сьогодні на сесії Закарпатської обласної ради.

Нагадаємо, наразі йдеться про припинення роботи цього рейсу через збитковість. Компанія перевізник «Мотор-січ», переконує що рейс не рентабельний та хоче припинити сполучення у цьому напрямку. Влада Закарпаття вже зазначила, що готові шукати варіанти підтримки рейсу, аби його не закрили – зокрема, дотації з області та інші шляхи вливання.

Напередодні голова Закарпатської облради Михайло Рівіс зустрівся з керівництвом аеропорту. Під час зустрічі обоє зазначили, що всі зацікавлені у відновленні рейсу.

На сьогодні виконується один авіарейс з аеропорту «Ужгород» за маршрутом: Ужгород – Київ через Львів, а це -12 рейсів у місяць. Однак людей не влаштовує, що літак відправляється по п’ятницями, коли всі офіційні установи у столиці завершують робочий тиждень і по суті не вирішити жодного ділового питання, до того ж чимала тривалість польоту, висока вартість квитка– майже понад 4 тис. грн.

Представники авіакомпанії пояснили, що це базова вартість квитка, куди входить утримання екіпажу, послуги інших дотичних служб. Буде заповнюваність літака, то буде і змога проаналізувати ситуацію та вести мову про його здешевлення, йдеться в повідомленні прес-служби Закарпатської облради.

Відтак, це питання буде розглянуто сьогодні на 15 сесії облради, де шукатимуть механізм фінансової підтримки авіарейсу за маршрутом: Ужгород – Київ у зручний для потенційних пасажирів час і збільшення періодичності їх виконання, орієнтуючись на графік виконання рейсів 2016 року, коли літак виконував рейс 5 разів на тиждень.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-22 22:50 :47