Новини » Політика 16 травня, 2019, 12:13
Провал реформи ВР: законопроект про скорочення комітетів відправили на доопрацювання
Верховна Рада України. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine
Верховна Рада України. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

У сесійному залі ВРУ забракло голосів для підтримки законопроектів із блоку питань реформування парламенту.

Трансляцію пленарного засідання ВРУ веде телеканал ZIK.

Відразу після голосування за проекти постанов щодо призначення дати інавгурації новообраного Президента України обранці взялися за реформування парламенту.

Першим народні депутати розглянули проект Закону про внесення змін до законів України «Про комітети Верховної Ради України» та «Про центральні органи виконавчої влади» щодо оптимізації роботи комітетів Верховної Ради України та співвідношення предметів їх відання із сферами діяльності міністерств № 6256. Законопректом пропонується скоротити кількість парламентських комітетів до 20.

Проте під час голосування, попри те, що спікер кілька разів повертався до нього, необхідної кількості голосів у залі не знайшлося. У підсумку парламентарі 229 голосами відправили законопроект у комітет на повторне друге читання.

Після того голова ВРУ поставив на рейтингове голосування проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо розподілу посад у комітетах Верховної Ради України за принципом д'Ондта № 7550. Документ підтримав 191 обранець, тож спікер заявив, що у розгляд законопроекту Рада не входитиме.

Нагадаємо, 25 квітня у сесійному залі ВРУ не знайшлося достатньої кількості голосів на підтримку законопроектів про реформування парламенту під час рейтингового голосування.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-21 02:20 :43