Новини » Політика 16 травня, 2019, 14:50
Програми нових політсил «верстаються» за мотивами соцдосліджень, – експерт
ZIK
ZIK

В Україні майже немає ідеологічних партій. Мотиви новостворених політичних сил часто беруться із витягів соціологічних досліджень.

Про це в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив політичний експерт Віктор Прошкін.

«Вакарчуку треба більш чітко артикулювати свою думку. Всі ми пам’ятаємо, як він збирався на президентські вибори. То йшов, то відмовлявся – цілий серіал», – розповідає Віктор Прошкін.

Якщо Вакарчук набере нормальну команду, проведе активну виборчу кампанію – має всі шанси пройти у парламент, вважає політичний експерт.

«Цікаво також, у якому форматі відбудеться кампанія – традиційному чи віртуальному, наприклад, так, як Зеленський. Важливо і те, яких спікерів запропонує Вакарчук», – наголошує Віктор Прошкін.

Політична система в Україні – нестала, адже, фактично, немає політичних партій, які постійно були б при владі, зазначає експерт.

«В нас нестала політична система, нема постійних політичних партій. На пальцях можна перелічити партії, які довго існували. Втім, зараз їх нема в парламенті. Тому можна сказати, що ми перебуваємо на стадії розвитку», – каже Віктор Прошкін.

Експерт переконаний, що політична система України будується на біхевіарзімі – науці про людську поведінку.

«Спершу ми намагаємося зрозуміти почуття виборця. Вже потім творимо на цій основі кампанію. Тому в нас нема ідеологічних партій зі стійкою позицією. Ситуативно проводяться соціологічні дослідження і потім, за їхніми мотивами, «верстаються» програми політичних партій чи кандидата у президенти. Ґрунтовних речей і візії, як правило, у нових проектів – немає», – додає Віктор Прошкін.

Нагадаємо, сьогодні музикант Святослав Вакарчук заявив, що братиме участь у чергових парламентських виборах та створює власну політичну силу «Голос». Він представив декількох членів своєї команди, зокрема, економіста, антикорупціонера, медика, кіборга та молодого політика.

Читайте більше новин на тему: Вакарчук

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-20 10:24 :51