live
Новини » Регіони 196

Поблизу Івано-Франківська в селі Ямниця підтопило 300 будинків

Фото: if.dsns.gov.ua

Учора, 15 травня, через сильний дощ на території Івано-Франківської області було підтоплено стічними водами дві адмінбудівлі, близько 330 житлових будинків з дворогосподарствами, 5 ділянок автомобільних доріг.

Про це повідомив власкор IA ZIK з посиланням на прес-службу ОДА.

Сьогодні о 00:20 до оперативно-координаційного центру поступило повідомлення про підтоплення в селах Угринів та Ямниця Тисменицького району.

Фото: if.dsns.gov.ua
Фото: if.dsns.gov.ua

За інформацією мобільної оперативної групи управління ДСНС в області, станом на 2:00 в селі Ямниця Тисменицького району внаслідок підняття рівня води в річці Павельче спостерігалися підтоплення близько 300 дворогосподарств з житловими будинками (рівень води в будівлях становив від 20 до 100 см). Мешканці будівель самостійно покинули житло, працівники пожежно-рятувальної служби за допомогою автомобілів підвищеної прохідності евакуювали 4 людей. Депутатським корпусом Ямницької ОТГ проводиться подворовий обхід підтоплених територій для уточнення наслідків та необхідності надання допомоги населенню.

Станом на 6:00 в селі Ямниця залучено 62 чоловік, 19 одиниць техніки, з них 51 чоловік та 14 одиниць техніки та один катамаран, 5 човнів від управління ДСНС в області.

Рівень води в річці стабілізувався, спостерігається тенденція до зниження рівня. На місці події проводиться виїзне засідання комісії ТЕБ та НС Ямницької ОТГ.

Фото: if.dsns.gov.ua
Фото: if.dsns.gov.ua

Також підрозділи управління ДСНС надавали допомогу з відкачування води в Івано-Франківську на вулицях Надрічній, Тичини, Хоткевича, Коновальця, в селі Крихівці, місті Бурштин Галицького району, в селищі Войнилів Калуського району, селі Угринів Тисменицького району. В Івано-Франківську на вулиці Надрічній з води на автодорозі відбуксировано 2 легкових автомобілі, в салоні яких перебувало 4 особи.

Станом на 6 годину ранку 16 травня залишається підтопленими 126 дворогосподарств із житловими будинками.

Loading...
Loading...
Loading...