Новини » Політика 16 травня, 2019, 16:16
Партії «Молодих вовчиць» і «Королев ночі»: Береза прогнозує появу нових політсил
ZIK
ZIK

В Україні може з’явитися партія Олега Винника «Молоді вовчиці», партія Олі Полякової «Королева ночі», проте питання полягає в іншому – кого вони приведуть за собою, чого досягнуть, і хто буде потім із цим всім розбиратися?

Про це в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України (позафракційний) Борислав Береза.

Нардеп, коментуючи заяву Святослава Вакарчука про участь у парламентських виборах із власною політсилою «Голос», зауважив, що кожна партія – це можливість для України.

«Є партія «Удар», є партія «Голос». Я вважаю, що повинна з’явитися партія Олега Винника «Молоді вовчиці», партія Олі Полякової «Королева ночі». Можемо жартувати, але я не здивуюся, якщо вони з’являться… Усі ці люди можуть пройти у парламент. Питання в іншому – кого вони приведуть за собою, що вони досягнуть, і хто буде потім із цим всім розбиратися», – сказав нардеп Береза.

Парламентар додав, що нині багато українців готові голосувати за надію, оскільки втомилися та розчарувалися у сучасних політиках.

«Саме тому вони готові хоч за чорта голосувати, аби не за тих старих, які є. Питання в ефективності нових. Питання у тому, що після Майдану в парламент прийшла велика кількість нових політиків. Запитання: чи всі вони стали ефективними?» – риторично спитав Борислав Береза.

Він зазначив, що нині основне питання стосується не особистостей, а пропозицій, що виходять від них.

«Питання у тому, не хто йде, а що вони пропонують і як це будуть робити, бо ми поки що не можемо це зрозуміти», – резюмував нардеп Береза.

Нагадаємо, 16 травня музикант Святослав Вакарчук заявив, що братиме участь у чергових парламентських виборах та створює власну політичну силу «Голос».

Святослав Вакарчук представив п’ятірку членів своєї команди.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-27 22:58 :32