Новини » Події 16 травня, 2019, 13:35
Окупанти на Донбасі блокують доступ до ефірного мовлення українських ЗМІ, – розвідка
Фото: pixabay.com
Фото: pixabay.com

Російські окупаційні адміністрації на тимчасово окупованій території у Донецькій та Луганській областях посилюють заходи в інтересах реалізації т.зв. ідеї «віддалення від України на користь зближення з Росією».

Про це повідомляє прес-центр Міноборони.

«За інформацією Головного управління розвідки Міністерства оборони України, російські окупаційні адміністрації на тимчасово окупованій території у Донецькій та Луганській областях посилюють заходи в інтересах реалізації т.зв. ідеї «віддалення від України на користь зближення з Росією», – йдеться у повідомленні.

Як зазначається, проводяться інтенсивні організаційно-технічні заходи для підвищення рівня блокування доступу місцевих жителів до ефірного мовлення українських радіо та телевізійних каналів. Водночас в окупаційних ЗМІ зросла кількість фейкових новин щодо ситуації в Україні та в районах проведення операції Об’єднаних сил. При цьому, для привернення уваги місцевих жителів до антиукраїнської пропаганди почастішали випадки оприлюднення т.зв. «сенсацій» про успіхи «республіканських силових структур» щодо запобігання діяльності українських диверсійно-розвідувальних груп та затримання громадян, які нібито були завербовані українськими спецслужбами для здійснення терористичних актів.

Крім того, за повідомленням Головного управління розвідки Міністерства оборони України, російським окупаційним командуванням активізовано роботу т.зв. «координаційного центру», створеного спецслужбами РФ для синхронізації антиукраїнської діяльності, у т.ч. на території південно-східних областей України.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-19 21:30 :12