Новини » Політика 16 травня, 2019, 0:30
Новообраний Президент не знає, що робити із владою, – «радикал» Купрієнко
ZIK
ZIK

Можливо, Володимир Зеленський не мав юридичної практики, тому втратив «хватку». Адже, після виборів перше засідання Верховної Ради було заплановане на 14 травня, про що всі знали. Тому було дивно чути від Зеленського про те, що день інавгурації відтягують.

Про це в ефірі проекту «Гра Z вогнем» на телеканалі ZIK говорив народний депутат України, заступник голови Комітету ВРУ з питань Регламенту та організації роботи Верховної Ради України Олег Купрієнко.

«Я дуже рекомендую і дуже хотів би, щоб у команді Зеленського були фахові і сильні юристи. Також я знаю, що у Володимира Зеленського є юридична освіта і мені дуже прикро за те, що маючи такий фах він не контролює процес», – сказав Купрієнко.

За його словами, можливо, він не мав юридичної практики, тому втратив «хватку». Але ще в Україні після виборів перше засідання Верховної Ради було заплановане на 14 травня.

«Від Зеленського постійно лунали звинувачення, що день інавгурації відтягують. Але ж фізично неможливо було це зробити. Навіть, попри те, що ЦВК, до речі, все зробило максимально вчасно.

«Я розумію, що дуже хочеться провести інавгурацію і це правильно. Але скажу крамольну річ, новообраний президент не знає, що робити з владою. Адже він взагалі не говорить про свої подальші кроки. Хоча я вітаю зміну влади і особисто голосував проти Порошенка і чинної влади», – зазначив він.

Він розповів, що про те, що потрібні зміни, навіть, можна зауважити у бюджетному комітеті Верховної Ради. Адже, там є зображення всіх, хто мали до нього відношення і вони досі у політиці.

«Я сьогодні зайшов у бюджетний комітет і там на стіні висять фотографії всіх керівників, це: Порошенко, Тимошенко, Азаров і не лише. Фактично, люди, які були на посадах, вони приходили із системи, вони все знали, саме тому не було ніяких проблем і питань. Бо всі розуміли, як себе поведуть, куди треба бігти. І саме це є реальністю України», – додав Купрієнко.

Нагадаємо, сьогодні регламентний комітет Верховної Ради затвердив проекти постанов щодо інавгурації Президента Володимира Зеленського. Перший заступник голови Комітету Верховної Ради Павло Пинзеник назвав всі постанови мотивованими, адже вони пропонують провести інавгурацію в 30-денний строк після публікації офіційних результатів виборів.

 

Читайте більше новин на тему: Інавгурація Зеленського

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-19 13:33 :32