Новини » Економіка 503

Нація вимирає: 2040 року буде 27 млн українців, із них 30-40% – пенсіонери, – Ковальчук

ZIK

Нині політика держави сприяє тому, щоб відбувався відтік кваліфікованої робочої сили з України, а пенсіонери отримували дотації з державного бюджету, і цим ще більше ускладнювали ситуацію.

Про це в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив заступник голови Партії пенсіонерів України Микола Ковальчук.

Він переконаний, що кількість пенсіонерів в Україні надалі буде лише збільшуватися. Це спричинено тим, що триває відтік молоді за кордон, притім молоді люди залишаються там жити, зазначив Микола Ковальчук.

«Демографічна ситуація така, що на одну сім’ю у нас зараз припадає 1,65 дитини, тобто українська нація – найгірша за демографічною ситуацією в Європі. Це нація, яка вимирає. За даними окремих демографічних інституцій, українців у 2040 році буде близько 27 мільйонів осіб. І оскільки така кількість людей буде, то, звичайно, кількість пенсіонерів буде 30-40% від цієї кількості», – заявив він.

Микола Ковальчук зауважив, що політика держави, її економічний розвиток – усе сприяє тому, щоб відбувався відтік кваліфікованої робочої сили з України, а пенсіонери отримували дотації з державного бюджету, і цим ще більше ускладнювали ситуацію у державі.

«На сьогодні завдання Президента №1 – зупинити старіння нації і зробити її процвітаючою за рахунок покращення життя і забезпечення приросту населення», – резюмував Микола Ковальчук.

Як повідомляли, Держстат запланував провести у грудні пробний перепис населення – підготовчий етап до Всеукраїнського перепису населення, запланованого на 2020 рік.

Loading...
Loading...
Loading...