live
Новини » Регіони 155

На Прикарпатті для ліквідації підтоплень у селі Ямниця залучатимуть техніку з інших районів

Поблизу Івано-Франківська у селі Ямниця тривають аварійно-рятувальні роботи із ліквідації підтоплення житлових будинків та сільськогосподарських угідь через сильні дощі.

Про це сьогодні, 16 травня, повідомив власкор IA ZIK з посиланням на прес-службу ОДА.

Хід рятувальної операції перевірив голова облдержадміністрації Олег Гончарук. Спільно з керівництвом профільних служб, структурних підрозділів ОДА та представниками місцевої влади очільник Прикарпаття побував на місцях підтоплення приватних будинків та адміністративних будівель. Також Олег Гончарук провів позачергове засідання комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Як відомо,, впродовж доби було підтоплено понад 300 домогосподарств, кілька ділянок автошляхів. У зв’язку з цим рятувальники евакуювали четверо місцевих жителів, провели відкачування майже двох тисяч метрів кубічних води, яка перелилася через дамбу річки Павлівка.

У селі також продовжуються роботи щодо відновлення електроенергії, забезпечення постраждалих внаслідок повені питною водою та речами першої необхідності.

«Наше завдання – оперативно ліквідувати наслідки стихії, відкачати воду з приватних домогосподарств і адміністративних будівель, відновити електропостачання. До цього процесу за потреби потрібно долучити фахівців і техніку з районів, де немає такої проблемної ситуації», – наголосив очільник Прикарпаття.

Loading...
Loading...
Loading...