Новини » Спорт 16 травня, 2019, 3:26
На ЧС-2019 з хокею у Словаччині пройдено екватор групового етапу
Cловацькі хокеїсти на домашньому чемпіонаті світу другий день поспіль зазнають невдачі, пропускаючи вирішальну шайбу на останній хвилині третього періоду / iihf.com

У словацьких містах Братислава та Кошице завершився шостий ігровий день 83-го чемпіонату світу-2019 з хокею. Таким чином наразі зіграно рівно половину групового етапу, за підсумками якого визначаться вісім учасників плей-оф.

Аутсайдер групи «А» збірна Великої Британії у першому періоді на рівних грала з титулованою командою США, проте у підсумку поступилися з рахунком 3:6 (1:1, 1:3, 1:2). У вечірній грі одноосібний лідер цього октету збірна Німеччини здобула свою четверту поспіль перемогу, обігравши з рахунком 3:2 (0:0, 1:2, 2:0) господарів світової першості словаків. Відзначимо, що переможну шайбу німці закинули за 33 секунди до завершення основного ігрового часу. Таким чином словаки другий день поспіль зазнають невдачі, пропускаючи вирішальну шайбу на останній хвилині третього періоду.

Зазнали четвертої поразки поспіль зі старту турніру і аутсайдери групи «В», які програли лідерам октету. Спочатку норвежці поступилися збірній Швейцарії – 1:4 (0:1, 0:1, 1:2), а ввечері італійці зазнали чергової «сухої» поразки від росіян – 0:10 (0:4, 0:4, 0:2). Зазначимо, що апеннінці програли чотири поєдинки з сумарним рахунком 0:30.

Поточне турнірне становище у групах після шести ігрових днів:

група «А»: Німеччина – 12 очок (після 4 ігор), США – 8 (4), Фінляндія – 7 (3), Канада – 6 (3), Данія – 5 (3), Словаччина – 3 (4), Франція – 1 (3), Велика Британія – 0 (4);

група «В»: Росія – 12 (4), Швейцарія – 12 (4), Чехія – 6 (3), Латвія – 6 (3), Швеція – 6 (3), Австрія – 0 (3), Норвегія – 0 (4), Італія – ​​0 (4).

Сьогодні, 16 травня, о 17:15 за київським часом зустрінуться Канада – Франція і Швеція – Австрія, а в 21:15 гратимуться Фінляндія – Данія та Чехія – Латвія.

Нагадаємо, груповий етап світової першості пройде до 21 травня, чвертьфінали відбудуться 23 травня, півфінали – 25 травня. Матч за третє місце і фінал чемпіонату світу-2019 відбудуться у Братиславі у неділю, 26 травня.

2019-05-20 20:23 :08